☰ МЕНЮ САЙТУ

Телефони: +38 (097) 575-00-50 // +38 (099) 4-500-501

 РЕМОНТ КОТЕДЖІВ

Ремонт та внутрішнє оздоблення котеджів під ключ включає в себе виконання наступних етапів роботи:

• Повна або часткова перепланування приміщень котеджу, а також ремонт або заміна інженерних систем, до яких відноситься водопровід, каналізація, електропостачання, системи кондиціонування і вентиляції повітря.

• Монтажні роботи по установці сходів, без яких неможливо уявити сучасний котедж, який має великий кількість житлових кімнат і підсобних приміщень різного призначення.

• Внутрішня обробка котеджу, яка проводиться в суворій відповідності з унікальним дизайн-проектом інтер'єру, що враховує загальний стиль оформлення простору всередині і зовні будинку.

Ціна обробки і ремонту котеджу і таунхауса під ключ з матеріалами стартує від 7 000 грн. за квадратний метр.

Вартість ремонту котеджу під ключ залежить, перш за все, від складності поставленого завдання і особистих побажань замовника. Хтось вважає за краще, щоб обробка котеджів під ключ проводилася за допомогою найкращих і дорогих матеріалів в відповідності з останніми тенденціями розвитку архітектурної моди. Хтось, навпаки, наполягає, щоб обробка виконувалася в строгих рамках певного бюджету. Вартість ремонту та внутрішнього оздоблення котеджу залежить від індивідуальних запитів замовника.

Види внутрішнього оздоблення котеджів

Наша компанія виконує професійний ремонт котеджів і таунхаусів з розробкою детального дизайн-проекту інтер'єру. У нас працюють тільки кращі майстри, що володіють великим досвідом і практичними навичками в даній сфері. Вони в найкоротші терміни відремонтують котедж під ключ, створивши ідеальні умови для життя, роботи і виховання дітей.

Ми пропонуємо наступні варіанти внутрішньої обробки приміщень котеджу:

• Косметичний ремонт невеликого котеджу, при якій за мінімальний час усуваються різні дефекти і проводиться швидка зміна або реставрація настінних і підлогових покриттів.

• Капітальній ремонт котеджів включає прокладку інженерних комунікацій, зведення нових стін і перегородок, а також інші роботи, що дозволяють позбутися від безлічі побутових проблем.

• Елітний ремонт котеджів з використанням дорогих матеріалів і новітніх технологій, які гарантують високу якість і абсолютну ексклюзивність майбутнього інтер'єру.

Ми дбаємо про власну репутацію, тому всі етапи обробки інтер'єру будинку або котеджу виробляються точно у встановлені терміни. Кожен клієнт, який звернувся за розробкою та реалізацією інтер'єру котеджу до фахівців компанії «Роккі», може розраховувати на індивідуальний підхід і високий рівень обслуговування.